«Studentu Paradīze 2011» jau klāt

Apollo
0 komentāru

Grandiozos mācību gada atklāšanas svētkus «Studentu Paradīze 2011» 23. septembrī atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ar kuru kopā atklāšanā piedalīsies arī augstskolu un universitāšu rektori. Svētki norisināsies Arēnā Rīga, kur uz 6 skatuvēm uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no dažādām pasaules valstīm. Svētkus ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu organizē studenti no 25 Latvijas lielākajām augstskolām. Jubilejas gadā «Studentu Paradīzi 2011» iesaka OKarte, kam ir ko teikt.

«Studentu Paradīze 2011» jau klāt

Publicitātes foto

«Esmu pagodināta būt klāt svētku atklāšanā un sveikt studentus, jaunajam akadēmiskajam gadam iesākoties. Vēlu studentiem degsmi un prieku! Izglītība ir visvērtīgākais ieguldījums, ko cilvēks pats savā dzīvē var veikt. Tas ir arī ieguldījums mūsu tautas nākotnē, tās pašlepnumā un kultūrā,«   uzsver Solvita Āboltiņa.

Organizatori ir īpaši padomājuši par to, lai pasākums būtu saistošs katras muzikālās gaumes piekritējam, tādēļ studentiem būs iespēja apmeklēt 6 dažādas skatuves: OPEN Main stage, AXA Rock stage, Smoking lounge, Tuborg Green stage, European Hit Radio stage un Black Silver Partybus stage. Pasākumā studentus priecēs: Supafly (UK), kuri spēlēs tādus pasaules klubu hītus kā „Let’s Get Down” un „Mooving Too Fast”, Latvijas roka leģenda „Dzelzs Vilks”, grupa „Musiqq”, „Dvīnes”, „Ivo Fomins”, „Double Faced Eels”, „into one”, „Tumsa un Kaža”, „The Crystal Apes” (DE), Vic Anselmo, „Thursday 12th”, „Dziļā Nemaņā”, Ratz Lukas, Andre Crash un Catherine, Droydi (BRA), Mats Gulbrandsen (NO), Roberts Lejasmeijers, [Ex] da Bass, Kristella, Da White, Chris Cherry, Anastacia, Paul Birman, DJ Reverss, DJ Mareks Lācis, DJ Vento, DJ Kress, DJ Gustavito, DJ AI-VA, DJ Rise, DJ SHADOWS, DJ Wyesis, DJ Ikazz, DJ NS, DJ T un daudzi citi. Jau šobrīd www.studentuparadize.lv ir iespējams iepazīties ar precīziem mākslinieku uzstāšanās laikiem, lai nepalaistu garām savus mīļākos mūziķus. Lai sekotu līdzi pasākuma programmai pasākuma dienā, ielādē savā telefonā „Studentu Paradīzes 2011” aplikāciju, ko atradīsi svētku mājas lapā!
Jau tradicionāli, svētkos varēs ne tikai izdejoties iemīļoto mākslinieku pavadībā, vērot aizraujošu šovprogrammu, piedalīties vērtīgos konkursos, bet arī izklaidēties 20 atraktīvos augstskolu un svētku atbalstītāju stendos. Apmeklējot visus stendus, iespēja laimēt patiešām vērtīgu balvu no OPEN. Tādēļ pasākumā vērts ierasties jau uz plkst. 20:00.

Biļetes uz «Studentu Paradīzi 2011» nopērkamas Arenariga.com un Biļešu Servisa kasēs. Biļešu cena – 5 Ls; pasākuma dienā – 6 Ls. «Swedbank» jauniešu karšu īpašniekiem un OKartes lietotājiem īpašas atlaides.

Vairāk informācija «studentuparadize.lv». Uzzini karstākās ziņas draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.
Studenti dažādi – Paradīze viena!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv