Studentus, skolēnus, pensionārus un bezdarbniekus aicina uz izrādi

Apollo
0 komentāru

9. augustā, 19.00 «Dirty Deal Teatro» piedāvā speciālu izrādi studentiem, skolēniem, pensionāriem un bezdarbniekiem, biļetes cena tikai 1LVL. Pēc izrādes plānota autoru saruna ar skatītājiem. 

Studentus, skolēnus, pensionārus un bezdarbniekus aicina uz izrādi.

Studentus, skolēnus, pensionārus un bezdarbniekus aicina uz izrādi.

Publicitātes foto.

«Hipnotizē mani» oficiālo pirmizrādi piedzīvos 12. augustā. Izrāde tapusi projekta «Lobotomijas spēlītes» ietvaros, režisors Valters Sīlis kopā ar grafiķi Kati Krolli veido «Hipnotizē mani» kā kolektīvu hipnozes seansu- pētījumu un sarunu ar sevi un skatītāju.


«Lobotomijas spēlītes» ir kopīga platforma jaunajiem režisoriem, kur izmēģināt savas vistrakākās idejas, projekta pamatmērķis ir nevis galarezultāts, bet gan izpētes un iedrošināšanās process.           

 Arī skatītājiem, darbos, kas taps zem šīs projekta nosaukuma, vajadzētu meklēt jaunas iespējas, kā skatīties, dzirdēt vai izjust teātri. Šis izrāžu sērija veidota kā apzināts darbs, lai tiktu izveidota atvērta telpa eksperimentiem, kuru mērķis ir pārbaudīt, izmēģināt un atklāt dažādību teatrālo paņēmienu iespējās.          

 Izrāde «Hipnotizē mani» pēta cilvēka velmi ticēt pārdabiskajam, tā tiek veidota balstoties uz teātra principiem, kuru pamatā ļoti būtiska ir improvizācija un skatītāju līdzdalība. Tā ir kā spēle, kuras gaitā radošā grupa cenšas ar acu kaktiņu ielūkoties savās ilgās, sapņos un bailēs un censties saprast ko cilvēkam nozīmē brīnums un pārdabiskais, kā darbojas cilvēka prāts un apkārtējā realitāte.

Vietu skaits ierobežots!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv