Studiju maksa Banku augstskolā netiks paaugstināta

Apollo
0 komentāru

Banku augstskolas (BA) Senāts pieņēmis lēmumu, ka studiju maksa un reģistrācijas maksa nākamajā akadēmiskajā gadā BA netiks paaugstināta.

Studiju maksa Banku augstskolā netiks paaugstināta

Foto: AFI

Lai gan augstskolas izdevumi ir auguši, sakarā ar nodokļu izmaiņām, komunālo pakalpojumu sadārdzināšanos, kā arī investīciju palielināšanu augstskolas attīstībai, taču, ņemot vērā valsts ekonomisko situāciju, BA Senāts pieņēma lēmumu, ka studiju maksa 2009./2010. akadēmiskajā gadā paliks līdzšinējā apmērā, portālu «Apollo» informēja Lineta Mikša, Banku augstskolas Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas asistente.

BA piedāvā studiju programmas uzņēmējdarbībā, uzņēmējdarbības vadīšanā un finansēs. Pašlaik augstskolā tiek īstenotas 10 studiju programmas — pirmā līmeņa, bakalaura un maģistra profesionālās studiju programmas un starpaugstskolu doktora studiju programma. Vairākām BA piedāvātajām studiju programmām nav līdzvērtīga analoga citās Latvijas augstākajās mācību iestādēs.

Pašlaik sagatavošanā ir arī jaunas studiju programmas, un BA Senāts 2009. gada janvāra sēdē nolēma virzīt licences saņemšanai pirmā līmeņa profesionālo studiju programmu «Grāmatvedība un finanses», bakalaura profesionālās studiju programmas «Risku vadība un apdrošināšana» un «Inovācijas un produktu attīstības vadīšana».

Vairāk par BA un studiju maksu var uzzināt: www.ba.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv