Sudraba: konkursa nerīkošana par 11. novembra krastmalas projektu ir likumpārkāpums

Apollo
0 komentāru

Valsts kontroliere Inguna Sudraba uzskata, ka konkursa nerīkošana par peldošo piestātņu izvietošanu 11. novembra krastmalā ir pretrunā ar likumu. LNT raidījumā «900 sekundes» viņa norādīja: tikai tas, ka kāds atnācis ar ideju kaut ko darīt konkrētā pašvaldības teritorijā, nenozīmē, ka viņam ir ekskluzīvas tiesības šo projektu realizēt.

Sudraba: konkursa nerīkošana par 11. novembra krastmalas projektu ir likumpārkāpums

Foto: Lita Krone/LETA

Kā ziņots, nerīkojot konkursu, Rīgas pašvaldībā, pēc vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) rīkojuma, bija sagatavots lēmumprojekts par 11. novembra krastmalas starp Vanšu tiltu un Akmens tiltu iznomāšanu uzņēmumam «P.V.B.» uz 12 gadiem peldošu piestātņu izveidošanai.

 «Ja pašvaldība pieņem kādu lēmumu, tai šis lēmums jāpamato un jāatrod veids, kā to realizēt visekonomiskāk un efektīvāk,» uzskata Sudraba, kura uzsver, ka tikai konkursa veidā būtu iespējams iegūt šādu vislabāko risinājumu. «Ja pašvaldība pirks kādu pakalpojumu vai iznomās teritoriju, dodot kādam iespēju gūt labumu no komercdarbības, tas jāuzskata par likumpārkāpumu, jo pašvaldība nevarēs pierādīt, ka tas ir visefektīvākais veids līdzekļu izmantošanai,» uzskata Sudraba.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. novembris

Vārda dienas

Hugo, Uga, UģisHigo, Igo, Ugo

Valūtu kursi

17.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv