Sudraba: politiķiem vienkārši jāsāk strādāt

Apollo
0 komentāru

Runājot par valdības reorganizāciju un ekonomisko problēmu pārvarēšanu, Valsts kontroliere Inguna Sudraba norāda, ka politiķiem jābeidz dalīt portfeļus vai portfeļu aizstājējus un jāsāk strādāt, jo valstī ir ļoti daudz darāmā.

Inguna Sudraba

Inguna Sudraba

Foto: Lita Krone/LETA

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» Sudraba trešdienas vakarā atzina, ka viņai ļoti gribas, lai politiķi beidz savstarpējos strīdus un izrādīšanos vēlētāju priekšā un sāk domāt par valsti. «Es neredzu citu risinājumu, kā politiķiem vienkārši sākt strādāt,» uzsvēra kontroliere.

«Ja būtu interese par valsti, politiķi sanāktu kopā, noliktu visus savus plānus un tad nolemtu, kas jādara, lai valsti vestu ārā no krīzes,» viņa sacīja.

Pēc Sudrabas domām, Latvijā arī nav nemaz tādas īstas opozīcijas, jo, ja Latvijā būtu stingra opozīcija, tā nāktu klajā ar konkrētu plānu, kas būtu jādara, lai risinātu problēmas.

Valsts kontroliere arī uzteica Ministru prezidentu Ivaru Godmani, vienlaikus paužot bažas par Godmaņa lielo atdevi darbam, kas var novest līdz pārdegšanai. Pēc viņas domām, visiem ministriem jānāk klāt ar savu atbildību, lai tā ir kopējā atbildība par to, kas notiek valstī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv