«Suitu tirgus» Kalnciema kvartālā Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

22. jūnijā no 10.00-16.00 notiks «Suitu tirgus», kad Kalnciema kvartālā jau tradicionāli viesosies un dziedās Alsungas Suitu sievas, kā arī ansamblis «Suitu muzikanti». Būs kurzemnieku īpašie ēdieni, puķes, zāles un vainagu pīšana. Tirdziņā atradīsiet dažnedažādus zemnieku un amatnieku izstrādājumus, pašbrūvētu alu, mājās ceptu maizi, raušus, sierus un daudz citu gardumu svētkiem. Koncerts norisināsies uz brīvdabas skatuves 12.00-15.00.

«Suitu tirgus» Kalnciema kvartālā 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto.

Jāņos visa daba ir pilnbriedā, tā ir uzziedējusi, sakrājusi dziedinošu spēku un dod mums – mūždien aizņemtajiem cilvēkiem iespēju to izbaudīt. Mūsdienu cilvēks, noskrējies darbos un aizsedzies ar pienākumiem reizēm aizmirst, cik svarīgi ir nesteidzīgi salasīt pļavā puķes, izpušķot māju  un novīt pašam savu vainagu. Tad iedzert alu, ēst pašu sietu sieru un pie ugunskura dziedāt Jāņu dziesmas kopā ar draugiem un tuviniekiem. Tad iet rotaļās un dancot, atrast laiku pasēdēt pirtī un iet peldēties rasā un .... līdz Saule aust. Jāņi arī mūsdienās ir būtiska mūsu identitātes daļa, tāpēc uzturēt Jāņu tradīcijas ir svarīgi. Aicinām kopā atcerēties un izdziedāt Jāņu dziesmas, lai būtu ko dziedāt svētkos savā pulkā. 

«Suitu tirgus" Kalnciema kvartālā izveidojies par tradicionālu un iemīļotu pasākumu, kad rīdzinieki ielīgo Jāņus un uzzina daudz jauna par dabas norisēm un dzīvi ārpus pilsētas robežām. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv