Šūmahera menedžeris ieteicis neatgriezties F-1

Apollo
0 komentāru

Septiņkārtējā Pirmās formulas
(F-1) čempiona Mihaela Šūmahera menedžeris ieteicis vācu pilotam neatgriezties F-1, lai aizstātu traumu guvušo «Ferrari» brazīliešu pilotu Felipi Massu, vēsta «eurosport.com».

Willi Weber & Michael Schumacher

Foto: Reuters

«Es ieteicu viņam neatgriezties. Problēma ir tajā, ka cilvēki viņa atgriešanos saistīs ar lielām cerībām,» laikrakstam «Der Tagesspiegel» norāda Villijs Vēbers. «Ja Šūmahers atkal iekāps formulā, līdzjutēji gribēs, lai viņš uzvar.»

Šūmahers uzsvēra, ka piekritis īslaicīgi aizvietot Massu, tādējādi izrādot lojalitāti «Ferrari» komandai, ar kuru viņš izcīnīja piecus čempiona titulus un kurā joprojām strādā par padomdevēju.

««Ferrari» viņam palūdza, un viņš nespēja atteikt,» piebilst Vēbers. «Tas ikvienam ir izdevīgi: medijiem, līdzjutējiem un F-1. Taču, vai tas ir labi arī mums, to vēl redzēsim.»

Vēbers norāda, ka ir satraukts par Šūmahera atgriešanos, jo viņš nav nopietni trenējies kopš savas aiziešanas no F-1 2006. gadā, turklāt pārējie piloti ir par desmit sacīkstēm pieredzējušāki, braucot ar formulām pēc izmaiņu ieviešanas.

Tikmēr Itālijas «Tuttosport» vēsta, ka Šūmahera lēmums aizstāt Massu sakrīt ar ziņām par to, ka «Ferrari» pagarinās viņa piecu miljonu eiro vērto padomdevēja līgumu.

Atgādinām, ka Šūmahers lēmumu Eiropas «Grand Prix» izcīņā Valensijā aizvietot Massu pieņēma vakar.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv