«Sunny Melody» uzstāsies grupa «Keksi» un «Melo-M» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdien, 23. oktobrī, plkst. 21.00 koncertu mūzikas bārā «Sunny Melody» sniegs grupa «Keksi», savukārt sestdien, 24. oktobrī, plkst. 21.00 ar koncertu uzstāsies čellu trio «Melo-M».

«Sunny Melody» uzstāsies grupa «Keksi» un «Melo-M» 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Grupu «Keksi» 1997. gada maijā dibināja Aleksandrs Sircovs. Grupa sāka aktīvu koncertdarbību, jau pēc nepilna mēneša uzstājoties Tartu starptautiskajā rokfestivālā. Sekoja uzstāšanās vairākos festivālos Latvijā un Igaunijā, kā arī koncerti Latvijas klubos. 1999. gada rudenī divi grupas dalībnieki ar R'n'B grupu «Rebel» devās uz Singapūru, kur vairāk nekā pusgadu koncertēja dažādos klubos. Pēc viņu atgriešanās koncertu darbība atsākās tikpat aktīvi, cik pirms aizbraukšanas.

«Melo-M» ir mūsdienu čello mūzikas grupa, kas izveidota 2005. gadā Rīgā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti — Kārlis Auzāns, Valters Pūce un Antons Trocjuks. Koncertos «Melo-M» apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu. Savā koncertprogrammā «Melo-M» ved ceļojumā apkārt pasaulei, ar mūzikas palīdzību viesojoties daudzās valstīs. Skaņdarbu klāstā ir «Melo-M» versijas par krievu, īru, somu, afrikāņu, amerikāņu, grieķu, peruāņu un citu tautu populārākajām melodijām.

Ieejas maksa: piektdien un sestdien Ls 5, dāvanā degustācijai īpašais vakara kokteilis.

Biļetes varat iegādāties «Biļešu servisa» kasēs, restorānā «Sunny» vai mūzikas bārā pirms koncerta.

Aicinām laikus rezervēt galdiņu, zvanot pa tālruni 28651561.
Adrese: Brīvības gatve 199c (viesnīcas «Europa City» 6. stāvs).
www.sunny.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv