«Superkauss» posmā Dobelē ātrākais Līvs

Apollo
0 komentāru

Svētdien «Ceļa Ēzeļu» mototrasē Dobelē tika noskaidroti «Monster Energy Superkauss» trešā posma uzvarētāji un «MXPro» klasē triumfēja «MX Moduls» braucējs Dāvis Līvs.

«Superkauss» posmā Dobelē ātrākais Līvs

Foto: M.Lācis/Apollo

Liepājnieks ātrāks par konkurentiem izrādījās visos trīs finālbraucienos. Diemžēl, pirmajā braucienā nepatīkamu kritienu piedzīvoja tā brīža kopvērtējuma līderis Augusts Justs. Kritiena rezultātā iegutās traumas liedza Augustam tālāku dalību Dobeles posmā un tas būtiski atviegloja Dāvja Līva cīņu par uzvaru.

Otro vietu trīs braucienu summā ieguva lietuvietis Vitautas Bučas, bet trešo goda pjedestāla pakāpienu ieņēma Roberts Justs, aiz sevis atstājot Lauri Freibergu un Dāvi Ivanovu.

Jāatzīmē, ka sāpīgu neveiksmi piedzīvoja Ivo Šteinbergs, kuram tehnikas problēma pēdējā brauciena pašā izskaņā «laupīja» iespēju stāties uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Pēc uzvaras Dobelē un Augusta Justa neveiksmes, par «Superkauss» kopvērtējuma līderi kļuvis Līvs.

Komandu ieskaitē sīvā cīņā ar 294 punktiem uzvarēja «MX Moduls» braucēji, kuri par diviem punktiem spēja apsteigt  «Motosports Elkšņi Motokurzeme» (292). Trešajā vietā ar 289 punktiem ir «MPK Sumata MX Team».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv