Šuplers: divi punkti pret «Torpedo» ir zelta vērti

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Juliuss Šuplers pēc pirmdien gūtās uzvaras izbraukumā pār Ņižņijnovgorodas «Torpedo» bija gandarīts par savas komandas hokejistu parādīto raksturu, kas ļāvis pagarinājumā pieveikt pretiniekus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

«Dinamo» aizvadīja ļoti labu spēli, par Šuplera teikto vēstīja «Torpedo» mājaslapa. Pirmajā trešdaļā «Dinamo» nospēlēja labi, taču otrajā periodā pieļāva dažas kļūdas, netiekot galā vairākās kļūmīgās situācijās, stāstīja Šuplers. «Ļoti priecājos, ka pēdējā periodā pielikām ne tikai ātrumā un tehnikā, bet parādījām arī savu morāli. Ar gribasspēku panācām izlīdzinājumu,» viņš teica.

Šuplers atzina, ka pagarinājuma pēdējās sekundēs iemestā uzvaras ripa lielā mērā bija arī veiksmīga sakritība, taču tas nenotiktu bez tobrīd laukumā bijušo spēlētāju meistarības. «Mets Elisons lieliski meta,» priecājās Šuplers, uzsverot, ka uzvara bija ļoti svarīga. «Mums šie divi punkti ir zelta vērti,» piebilda Šuplers.

Savukārt «Torpedo» galvenais treneris Jevgēņijs Popihins slavēja savu komandu un skaidroja, ka daudz spēku un emociju prasījusi dienu iepriekš aizvadītā spēle ar Maskavas «Dinamo». Pret rīdziniekiem Popihina komandai vairs nav pieticis spēka un koncentrēšanās, lai arī «Torpedo» spēlētāji nenolaiduši rokas.

Jau ziņots, ka Rīgas klubs pagarinājumā uzvarēja ar 5:4. Rīdzinieki trešajā periodā atspēlēja divu ripu deficītu, bet uzvaras vārtus guva četras sekundes pirms pagarinājuma beigām, kad savus otros vārtus spēlē iemeta Elisons. Uzvara ļāva «Dinamo» pakāpties uz 12. vietu turnīra tabulā un stiprināja cerības uz spēlēšanu izslēgšanas kārtā, kur pēc regulārās sezonas piedalīsies 16 labākās komandas.