Šuplers: pret Maskavas «Dinamo» sitīsimies līdz pēdējai minūtei

Zinām savus plusus un mīnusus, astotdaļfinālā sitīsimies no pirmās līdz pēdējai minūtei, ceturtdien pēc zaudējuma KHL regulārā čempionāta pēdējā mačā pret Habarovskas «Amur» un pirms astotdaļfināla spēlēm pret Maskavas «Dinamo» atzina Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Jūliuss Šuplers.

Julius Supler

«Pretinieki šajā spēlē nospēlēja labi, bet īpaši labi šodien bija abi vārtsargi. Mūsu uzbrukums diemžēl nebija līmenī, un pietrūka pēdējā precīzā metiena. Arī grafiks pēdējās septiņās dienās bija ļoti grūts, jo nācās aizvadīt piecas spēles,» norāda Šuplers. «Tagad jāatpūšas un jāgatavojas spēlēm pret Maskavas «Dinamo». Esmu pateicīgs spēlētājiem par regulāro sezonu, jo viņi tiešām centās. Pat ja kādā spēlē izpalika rezultāts, jāsaprot, cik spēcīga ir līga. Kopumā pirmo sezonu var nosaukt par veiksmīgu, jo tikām izslēgšanas spēlēs.»

«Maskavas «Dinamo» ir ļoti laba komanda, kurā daudzi spēlētāji ir ar NHL pieredzi. Protams, ka viņi spēlēs ļoti labā līmenī un mums jābūt tam gataviem. Savus plusus un mīnusus mēs zinām un sitīsimies no pirmās līdz pēdējai minūtei. Tā būs lieliska pieredze visiem vietējiem spēlētājiem,» par gaidāmo astotdaļfināla sēriju izteicās Šuplers.

«Mums bija septiņi zaudējumi pēc kārtas, tāpēc pirms spēles sapulcē pārrunājām, ka jānospēlē uzmanīgi un precīzi gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Ļoti labi spēlēja abi vārtsargi, un, ja ne viņi, rezultāts būtu citāds. Mums čempionāts ir beidzies, bet Rīgas «Dinamo» novēlu veiksmi izslēgšanas spēlēs un aizkļūt tur pēc iespējas tālāk,» piebilda «Amur» galvenais treneris Anatolijs Jemeļins.

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Dinamo» pirmie divi mači sērijā līdz trim uzvarām notiks 1. un 2. martā Maskavā, 4. martā un, ja nepieciešams, 5. martā spēles notiks Rīgā, bet piektā spēle vajadzības gadījumā notiks 7. martā Maskavā.

Regulārajā sezonā abas komandas savā starpā tikās divas reizes — 1. novembrī Rīgā mājinieki svinēja uzvaru ar 4:3, bet 22. janvārī Maskavā mājinieki bija pārāki ar 7:1.