Šuplers smagajā zaudējumā vaino pēdējā periodā pieļautās kļūdas

Daudzas pēdējā trešdaļā pieļautās kļūdas liedza Rīgas «Dinamo» izrādīt nopietnāku pretestību Maskavas «Dinamo» komandai KHL otrajā astotdaļfināla sērijas spēlē, kurā tika piedzīvots smags zaudējums (1:7), uzskata rīdzinieku galvenais treneris Juliuss Šuplers.

Julius Supler

Pēdējā trešdaļā Rīgas «Dinamo» spēle sabruka pēc aizsargu un vārtsarga tehniskām un taktiskām kļūdām, aģentūrai BNS Šuplera viedokli paziņoja kluba preses dienesta vadītājs Jānis Stepītis. Kad Marsels Hossa pēdējā perioda ceturtajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 1:4, radās iespēja saasināt cīņu, tomēr pašu rīdzinieku turpmākās kļūdas liedza panākt ko vairāk.

Šuplers sagaida, ka komanda tagad nopietni koncentrēsies trešdien gaidāmajai spēlei Rīgā, lai gan sērijā līdz trim uzvarām Maskavas komanda ir vadībā ar 2:0.

Maskavas «Dinamo» galvenais treneris Vladimirs Vujteks norādīja, ka trešajā periodā bija jūtams rīdzinieku spiediens, līdz vārtsarga Martina Pruseka savos vārtos ievirzītā piektā ripa izšķīra cīņas iznākumu. Atlikušajā laikā Maskavas «Dinamo» spēlētāji jau realizējuši radušās iespējas, panākot iespaidīgu 7:1 pārsvaru.

Rīgas «Dinamo» vadība cer, ka spēlē «Arēnā «Rīga»» varēs piedalīties aizsargi Guntis Galviņš un Oļegs Sorokins, kuri saslimšanas dēļ uz Maskavu neaizbrauca. Tiesa, laukuma saimniekiem Rīgā vajadzēs aizsardzībā iztikt bez Dūvija Vestkota, kas otrajā spēlē Maskavā nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām un diskvalifikāciju.