Šuplers uzvar Znaroku un Balašihas MVD

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas «Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja Balašihas MVD komandu.

Rīgas «Dinamo» pēc KHL pārtraukuma aizvadīja pirmo izbraukuma spēli un uzvarēja Latvijas izlases trenera Oļega Znaroka vadīto Balašihas MVD komandu.

Pirms abu komandu mača «Dinamo» turnīra tabulā ieņēma 14.vietu ar 71 punktu, bet Latvijas izlases trenera Oļega Znaroka vadītais Balašihas MVD atradās 18.vietā ar 65 izcīnītajiem punktiem.

Pirmajā trešdalā abas komandas guva pa diviem vārtiem. Vispirms perioda otrajā minūtē Mārtiņš Cipulis pēc Georgija Pujaca piespēles panāca 1:0 viesiem par labu. Septītajā minūtē Pujacs guva otros vārtus, bet asistents bija Cipulis. Perioda vidū Ruslans Zainuļins vienus vārtus mājiniekiem atguva, bet 14.minūtē Aleksejs Krovopuskovs panāca 2:2.

Otrajā perioda 7. minūtē, kad uz noraidīto spēlētāju soliņa atradās Sergejs Beļakovs, Marsels Hosa vairākumā guva trešos vārtus, bet perioda 16.minūtē Mets Elisons panāca jau 4:2.

Trešajā periodā nekas būtisks nenotika, tikai abas komandas apmainījās ar noraidījumiem. Skanot beigu signālam rīdzinieki svinēja svarīgu uzvaru ar 4:2, kas vēl vairāk palīdzēja komandai nostiprināties labāko 16 komandu pulkā.