Šuplers: uzvarējām pelnīti

Apollo
0 komentāru

Pēc KHL spēles, kurā Rīgas «Dinamo» piektdien ar 2:0 pārspēja Toljati «Lada» komandu, rīdzinieku galvenais treneris Jūliuss Šuplers atzina, ka uzvara bijusi pelnīta.

Julius Supler

Foto: AFI

«Spēle bija ļoti līdzīga un pilna divcīņām,» «Lada» mājaslapa citē Šupleru. «Abas komandas spēlēja no aizsardzības. Labi, ka pēc trīs iepriekšējās spēlēs piedzīvotajiem zaudējumiem komanda spēja uzvarēt līdzīgā cīņā.»

«Uzskatu, ka mūsu uzvara bija pelnīta,» uzsvēra Šuplers. «Mums bija vairākas nerealizētas vārtu gūšanas iespējas, piemēram, [Ģirts] Ankipāns kādā no epizodēm netrāpīja tukšos vārtos.»

«Svarīgākais, ka organizēti nospēlējām aizsardzībā,» piebilda treneris. «Bet teicamu spēli aizvadīja komandas vārtsargs Pruseks.»

Arī pretinieku komandas galvenais treneris Pjotrs Vorobjovs, kurš savulaik vadīja arī Latvijas valstsvienību, atzina, ka spēle bija līdzīga un Rīgas «Dinamo» šodien uzvarēja, pateicoties pārliecinošākai darbībai aizsardzībā.

«Pēc zaudētajiem vārtiem bija grūti pārvarēt pretinieku komandas ciešo aizsardzību,» secināja Toljati komandas treneris. «Rīgas «Dinamo» vārtsargs spēlēja spīdoši.»

«Ar savas komandas spēli kopumā esmu apmierināts,» savu mača vērtējumu apkopoja Vorobjovs. «Pirmie vārti bija pretinieku veiksme, bet spēles turpinājumā metāmies uz priekšu, par ko parasti agri vai vēlu ir jāsaņem sods. Tā arī notika.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv