Sūzana Boila: Iespēja dziedāt pāvesta priekšā ir mana sapņa piepildījums

Apollo
0 komentāru

Skotu dziedātāja Sūzana Boila atzinusi, ka gaidāmā uzstāšanās pāvesta Benedikta XVI priekšā nākamajā mēnesī ir viņas lielākā sapņa piepildījums. 

Sūzana Boila: Iespēja dziedāt pāvesta priekšā ir mana sapņa piepildījums.

Sūzana Boila: Iespēja dziedāt pāvesta priekšā ir mana sapņa piepildījums.

Foto: Scanpix/AP

49 gadus vecā skotiete kļuva slavena burtiski pāris dienu laikā pēc piedalīšanās talantu konkursā «Britain's Got Talent» pagājušā gada aprīlī, kur viņa izpildīja dziesmu «I Dreamed a Dream» no mūzikla «Les Misarables» («Nožēlojamie»). Saistībā ar Benedikta XVI vizīti Skotijas Romas katoļu baznīca uzaicināja Boilu dziedāt viņa priekšā.

Saskaņā ar Skotijas Romas katoļu baznīcas paziņojumu Boila dziedās trīs reizes, kad pāvests Glāzgovā 16.septembrī noturēs Misi.

«Iespēja dziedāt pāvesta priekšā ir liels pagodinājums un lieta, par ko es vienmēr esmu sapņojusi, - tas ir neticami,» atzina Boila, piebilstot, ka 16.septembris vienmēr paliks viņas atmiņā kā viņas sapņu piepildījums.

Pāvesta vizīte Lielbritānijā norisināsies no 16.septembra līdz 19.septembrim. Šajā laikā Benedikts XVI apmeklēs Glāzgovu, Londonu un Koventri, kur viņš kanonizēs 19.gadsimta teologu kardinālu Džonu Henriju Ņūmenu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv