Sūzana Boila satiek savu elku, kas popularitātes ziņā nobāl Video

Apollo
0 komentāru

Kad šovā «Britain's Got Talent» Sūzana Boila uznāca uz skatuves un atklāja savu sapni — kļūt par Brodvejas zvaigzni, līdzīgi kā Elaina Peidža —, visa zāle ķiķināja. Bet pēc trim mēnešiem Sūzana ir lielāka zvaigzne nekā tā, ko viņa vēlējās atveidot, vēsta «dailymail.co.uk».

Sūzana Boila satiek savu elku, kas popularitātes ziņā nobāl

Foto:

ASV sarunu šovā «Today Show» Boilai beidzot bija iespēja satikt savu elku — Brodvejas zvaigzni Elainu Peidžu. Sūzana pārsteigumā izsaucās: «Ak Dievs!» Viņa atzina, ka bijusi pilnīgā šokā, ieraugot Peidžu. Pirms tam raidījuma veidotāji viņu pārsteidza ar vēl vienu sapņa piepildījumu — Sūzanai video sveicienu nodeva Donijs Osmonds. Osmonds, kas pašlaik uzved šovu Lasvegasā ar viņa māsu Mariju, jokoja, ka Sūzana varētu Mariju aizvietot.

Boila ASV ir ļoti populāra («Youtube» vietnē viņas klipi noskatīti 275 miljonus reižu) — pat ASV prezidentam Barakam Obamam nācās pārcelt savu veselības aprūpes ziņojumu par stundu, jo laiks sakrita ar Boilas interviju. 

/>

Boila ar jaunu frizūru un grimu, pirmo reizi publiski uzstājoties pēc nervu sabrukuma, izskatās pilnībā atguvusies. Šobrīd viņa ar Saimona Kauela palīdzību ieraksta savu pirmo albumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv