Svarīgi padomi riepu maiņai Attēlu galerija

Apollo
24 komentāri

Lai gan šogad tas notiek nedaudz vēlāk, nekā ierasts, beidzot ir sākusies riepu maiņas sezona. To sekmējusi gan pavasara iestāšanās, gan arī 1.maija tuvošanās, kad ar likumu ir aizliegts pārvietoties ar radžotajām ziemas riepām. Padomos, kā vislabāk izvēlēties sezonai atbilstošas riepas sniedz «Mriepas.lv» speciālisti.

1. Servisa izvēle

Izvēloties servisu, kurā tiks veikta riepu montāža, svarīgi ir pievērst uzmanību kvalitātei un aprīkojumam. No klienta viedokļa, svarīgs moments ir tieši riepu balansēšana, jo no tā ir atkarīgs Jūsu braukšanas komforts visas sezonas garumā. Ar montāžas problēmām, droši vien, biežāk ir saskārušies RSC riepu īpašnieki.

2. Riepu nomaiņa

Mainot riepas jau kārtējai sezonai vēlams sekot līdzi riepu nodilumam. Ļoti reti gadās tā, kad visu riepu atlikums ir 100% identisks, tāpēc svarīgi ir pareizi izvēlēties katras riepas pozīciju (tas ir atšķirīgi pēc katra auto piedziņas, specifikācijas utml). Ja nodilums nav vienmērīgs, iespējams kaut kas nav kārtībā ar riteņu ģeometriju.

3. Riepu iegāde

Pērkot riepas, visai nozīmīgs faktors ir maciņa biezums. Sākotnēji ir jāizvēlas starp jaunām vai lietotām riepām. Katrai no grupām ir savi plusi. Lietotu riepu galvenā priekšrocība ir cena, atkarībā no stāvokļa un ražotāja, tā var būt pat vairākas reizes zemāka nekā jaunām. Savukārt, pērkot jaunas riepas, mēs sevi nodrošinām uz vairākām sezonām un saņemam ražotāja garantijas un iespēju piemeklēt vispiemērotākās riepas tieši mūsu braukšanas paradumiem.

Par visu iepriekšminēto un vēl daudz ko vairāk, konsultācijas var saņemt «Mriepas» riepu salonā. «Mriepas» piedāvā riepu montāžu, riepu sezoniālo glabāšanu, riteņu ģeometrijas regulēšanu, auto ritošās daļas un disku remontu. Pie mums var iegādāties gan jaunas, gan lietotas riepas un lietos diskus. Vairāk info par mums mūsu mājaslapā: www.mriepas.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv