Šveice izcīna astoto uzvaru astoņās spēlēs un iekļūst pusfinālā Video

26 komentāri

Pasaules čempionāta otrajā ceturtdaļfināla pārī šodien Šveices valstsvienība ar 2:1 uzvarēja Čehijas izlases hokejistus, pirmoreiz kopš 1998. gada un trešoreiz vēsturē iekļūstot pusfinālā.

Šveice izcīna astoto uzvaru astoņās spēlēs un iekļūst pusfinālā

Jau mača 6. minūtē Deniss Hollenštains ar atkārtotu metienu pārspēja Ondreju Pavelecu, atklājot spēles rezultātu, bet trešdaļas vidū Čehijas hokejisti divas minūtes nesekmīgi centās realizēt vairākumu. Mača turpinājumā abas komandas pa divām reizēm spēlēja vairākumā, tomēr vārtus guva tikai Šveices komanda, kad otrā perioda 14. minūtē Romāns Josī panāca 2:0.

Otrās trešdaļas beigās un trešā perioda sākumā čehi izturēja mazākumu, bet trešdaļas 6. minūtē Zdeneks Kutlāks realizēja skaitlisko pārsvaru, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Drīz pēc tam šveicieši vēlreiz palika mazākumā, taču šoreiz to izturēja, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Pusfinālā sestdien, plkst. 16.00 Stokholmā Šveices izlases hokejisti mērosies spēkiem ar ASV valstsvienību.

Atgādinām, ka pirmajā ceturtdaļfināla mačā šodien ASV izlase negaidīti pārliecinoši ar 8:3 uzvarēja pagājušā gada pasaules čempionus Krievijas hokejistus.

Šovakar tiks aizvadīti arī atlikušie divi ceturtdaļfināli - plkst. 18.30 laukumā dosies Somija un Slovākija, bet plkst. 21.15 nūjas krustos Kanāda un Zviedrija.