Šveice pieveic trešo hokeja lielvalsti, Slovākija atspēlējas un uzvar Vāciju Video

21 komentārs

Pasaules čempionāta ceturtās spēļu dienas pirmajā mačā uzvaru izcīnīja Šveices un Slovākijas hokejisti.

Šveice pieveic trešo hokeja lielvalsti, Slovākija atspēlējas un uzvar Vāciju

Stokholmas apakšgrupas mačā Šveices valstsvienība ar 5:2 uzvarēja Čehijas izlasi, tādējādi pārspējot jau trešo hokeja lielvalsti pēc kārtas (iepriekš tika uzvarēta arī Zviedrija un Kanāda).

Pirmās trešdaļas 18. minūtē Andress Ambūls izvirzīja šveiciešus vadībā, bet otrā perioda 7. minūtē Nīno Nīderraiters dubultoja Šveices komandas pārsvaru, tomēr vēl līdz trešdaļas beigām čehi, pateicoties diviem Jirži Hudlera gūtajiem vārtiem, spēja panākt neizšķirtu.

Trešā perioda 6. minūtē Simons Mozers trešoreiz pārspēja čehu vārtsargu Aleksandru Salāku, atjaunojot Šveices izlasei vadību, bet 14. minūtē Simons Bodenmans panāca jau 4:2. Turklāt pēdējā minūtē Reto Suri ieraidīja ripu jau tukšos Čehijas izlases vārtos.

Tikmēr Helsinku apakšgrupas spēlē Slovākijas izlase divreiz atspēlējās un beigās uzvarēja Vācijas valstsvienību ar 3:2.

Mača 5. minūtē Vācijas komandu vadībā izvirzīja Mihaels Volfs, bet otrās trešdaļas 14. minūtē izlīdzinājumu panāca Mario Bližņaks. Trešā perioda sākumā Markuss Kinks atguva vāciešiem vadību, tomēr jau pēc nepilnām trim minūtēm Tomāšs Zaborskis atkal panāca neizšķirtu, bet uzvaras vārtus Zaborskis guva trešdaļas 13. minūtē.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās mājinieki Somijas un Zviedrijas hokejisti spēkosies attiecīgi ar Franciju un Baltkrieviju.