Šveices hokejisti pagarinājumā uzvar norvēģus

Vankūveras ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrā pirmo uzvaru izcīnīja Šveices hokejisti.

Šveicieši pagarinājumā ar rezultātu 5:4 uzvarēja Norvēģijas valstsvienību.

Jau pirmās trešdaļas 2. minūtē rezultātu atklāja Žuljēns Sprungers, kurš vadībā izvirzīja šveiciešus. Perioda 13. minūtē Tore Vikingstads panāca izlīdzinājumu un pirmais periods tā arī noslēdzās.

Otrajā trešdaļā abas komandas guva pa diviem vārtiem. Vispirms Mads Hansens vairākumā norvēģus izvirzīja vadībā, bet perioda vidū Romāns Viks panāca 2:2. 16. minūtē Rafaels Sanics guva trešos vārtus Šveicei, bet perioda izskaņā Vikingstads izlīdzināja rezultātu.

Trešais periods arī noslēdzās neizšķirti. Trešdaļas 10. minūtē 4:3  panāca Severins Blindenbahers, bet pēc mirkļa Vikingstads atkal guva vārtus, bet atlikušajā laikā rezultāts nemainījās.

Pagarinājumā pirmo uzvaru turnīrā šveiciešiem atnesa Romāno Lems.