Svētdienas horoskops: 1. oktobris

Apollo
6 komentāri

Dienas horoskops: svētdiena

Svētdienas horoskops: 1. oktobris

Foto: Adrian Fallace Photography, CC BY-ND 2.0

AUNS Tev var parādīties diezgan nenopietna attieksme pret naudas lietām. Šodien lielveikaliem vajadzētu mest lielu līkumu! Svarīgi parūpēties par veselīgu uzturu, piekopt nelielas fiziskas aktivitātes. 

VĒRSIS Daudz uzmanības pievērsīsi savu sadzīves apstākļu uzlabošanai. Varbūt pārkārtosi iedzīvi, mainīsi dzīvokļa sienu krāsas, iegādāsies jaunas mēbeles. Centies tajā visā iesaistīt arī pārējos ģimenes locekļus!

DVĪŅI Visām lietām pratīsi pieiet ar apskaužamu asprātību, humora izjūtu. Ar savu neviltotu smaidu vairāk panāksi apkārtējo atvērtību un sadarbošanos. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.

VĒZIS Nespēsi īsti saprasties ar otru pusi. Iespējami abpusēji aizvainojumi sīku pārpratumu dēļ. Ja nonāksi svešā sabiedrībā, tev būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai iejustos, pielāgotos apkārtējo noskaņojumam.

LAUVA Neko nedari steigā. Šodien iespējami dažādi pārpratumi, paviršības informācijas apstrādē. Ieteicami izklaides pasākumi ar mūzikas un kino klātbūtni. Fiziska piepūle vakarā var radīt sliktu pašsajūtu.

JAUNAVA Būsi konfliktā ar ģimeni, jo nespēsi piekrist viņu tēriņiem, sakāpinātajām vajadzībām. Tikai neuzsāc strīdu, jo tā radīsies vēl lielāka plaisa jūsu komunikācijā. Atturies no grādīgajiem dzērieniem.

SVARI Ik pa brīdim var pārņemt pesimistiskas, depresīvas noskaņas. Lai paceltu omu, klausies garīgu mūziku, lasi iedvesmojošas grāmatas. Mazāk runā, nenodarbojies ar pasaules pārveidošanu.

SKORPIONS Šodien prātīgāk atturēties no vienpersoniskiem lēmumiem. Dienas sākumā rūpīgāk uzraugi savas atvasītes. Dienas otrajā pusē jutīsi vajadzību pabūt kopā ar mīļoto cilvēku, dalīties ar viņu savās sajūtās.

STRĒLNIEKS Meklēsi iespējas dienu pavadīt svaigā gaisā pie jūras vai mežā. Pamēģini iesaistīties kādās sportiskās aktivitātēs, jo tās tev dos lielu enerģijas pieplūdumu, uzlabos fizisko formu.

MEŽĀZIS Darbā bez tevis nevarēs iztikt, tāpēc var gadīties, ka nāksies strādāt arī brīvdienā, kas, protams, var sarežģīt attiecības ar mājiniekiem. Kāds Mežāzis sāks interesēties par tālākām izglītošanās iespējām.

ŪDENSVĪRS Veiksmīga diena intelektuālā darba veicējiem. Nav izslēgts, ka idejas vadīts, dedzīgi dosies uz ofisu un centīsies galvā esošo ieceri īstenot dzīvē. Dienas izskaņā tieksies pēc erotiskām baudām.

ZIVIS Ja radošais «nemiera gars» tevi dīda, vari apliecināt savu potenciālu visdažādākajos mākslas, dizaina virzienos. Vari pārdomāt attiecības ar apkārtējiem. Atliks laiks arī jautrām izklaidēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv