Svētku laikā gandrīz visas pasta nodaļas būs slēgtas

Apollo
3 komentāri

No 2013.gada 23. līdz 26.decembrim, 30. un 31.decembrī gandrīz visas «Latvijas Pasta» nodaļas būs slēgtas; atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centrs, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki, informē «Latvijas Pasta» Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

Svētku laikā gandrīz visas pasta nodaļas būs slēgtas

Foto:Andrejs Baburovs/LETA

Viņa informē, ka 2014.gada 1.janvārī brīvdiena būs visām «Latvijas Pasta» nodaļām. Savukārt divās decembra sestdienās – 14. un 28.decembrī – klienti būs gaidīti visās «Latvijas Pasta» nodaļās, šajos datumos tiks piegādāti arī preses izdevumi un citi sūtījumi. 

«Latvijas Pasts» rosina apsveikumu un dāvanu sūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi, atgādinot, ka pēdējais pirmssvētku sūtījumu piegādes datums ir 20.decembris.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, decembrī ir pārceltas divas darbadienas – pirmdiena, 23.decembris, pārcelta uz sestdienu, 14.decembri, un pirmdiena, 30.decembris, uz sestdienu, 28.decembri. Tādēļ pēdējais preses un sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 20.decembris, bet pirms Jaunā gada – 28.decembris. 

Laikraksti un žurnāli no 21. līdz 26.decembrim, 30., 31.decembrī un 2014.gada 1.janvārī netiks izdoti. Abonēto preses izdevumu piegāde tiks uzsākta ceturtdien, 2014.gada 2.janvārī.

«Western Union» naudas pārvedumu pakalpojumi valsts svētku brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

2013.gada 24. un 28.decembrī visas «Latvijas Pasta» nodaļas strādās saskaņā ar pirmdienas darba režīmu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv