Svinēs spāru svētkus divām mājam dzīvojamo ēku kompleksā Bolderājā

Apollo
1 komentārs

Ceturtdien, 6. jūnijā, plkst. 13.00 Bolderājā, Mežrozīšu ielā 34 atzīmēs spāru svētkus divām jaunceļamajām daudzdzīvokļu ēkām topošajā pašvaldības dzīvojamo mājām kompleksā. Tas ir otrs lielākais dzīvojamo māju projekts, kuru SIA «Rīgas pilsētbūvnieks» realizē pēdējo gadu laikā, portālu «Apollo» informēja Rīgas dome.

Svinēs spāru svētkus divām mājam dzīvojamo ēku kompleksā Bolderājā

Foto: LETA

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksa projekta pasūtītājs ir SIA «Rīgas pilsētbūvnieks», projektu izstrādāja SIA «Gints un kolēģi», bet celtniecības darbus veic pilnsabiedrība «Arčers un Moduls-Rīga».

Projekts tika uzsākts 2011. gadā. Rīdziniekiem šeit tiks uzbūvētas četras pašvaldības dzīvojamās mājas ar 299 dzīvokļiem, no tiem 193 būs vienistabas dzīvokļi, 85 - divistabu un 21 trīsistabu dzīvoklis, kā arī tiks izveidotas un auto novietnes ar 150 stāvvietām. Plānots, ka ēkas, ar labiekārtotu teritoriju, bērnu spēļu laukumiem un sakārtotu infrastruktūru, tiks nodotas ekspluatācijā šā gada septembrī. Kopējās būvdarbu izmaksas sastāda 12 milj. EUR (bez PVN).

Spāru svētkos piedalīsies Rīgas domes, pašvaldības SIA «Rīgas pilsētbūvnieks» vadība, un būvuzņēmēju pilnsabiedrības «Arčers un Moduls-Rīga»  vadība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv