«Swedbank» iemaksas bankomātos varēs apmaksāt rēķinus un ziedot

Apollo
0 komentāru

Turpinot pastāvīgi attīstīt elektronisko norēķinu iespējas un veicinot efektīvāku kanālu izmantošanu savu klientu vidū, tagad visos «Swedbank» naudas iemaksas bankomātos būs iespēja apmaksāt vairākus populārākos rēķinu veidus bez komisijas maksas, kā arī ziedot labdarības portālam www.ziedot.lv, informēja bankā.

«Swedbank» naudas iemaksas bankomātos klientiem ir iespēja apmaksāt tādu uzņēmumu kā «Latvenergo», LMT un «O-karte», «Lattelecom», «Latvijas gāze», «Tele 2» rēķinus, kā arī ziedot labdarības portālam «ziedot.lv».

Patlaban «Swedbank» visā Latvijā palielinājusi naudas iemaksas bankomātu skaitu līdz 71. Šā gada pirmajā pusē «Swedbank» bankomātos iemaksātais naudas apjoms ir 155 miljoni latu, kas ir par 40% vairāk nekā pagājušā gada tādā pašā laika posmā.

«Tas apliecina, ka mūsdienu finanšu norēķinu veidi iedzīvotāju vidū kļūst arvien populārāki, kā arī pieaug informētība un zināšanas par elektronisko norēķinu un banku pakalpojumu izdevīgumu,» atklāj bankas Ikdienas pakalpojumu daļas vadītāja Ināra Tiltiņa. «Naudas iemaksas bankomātu galvenā funkcija ir dot klientiem iespēju pašiem, bez bankas darbinieku starpniecības iemaksāt naudu savā kontā, lai pēc tam ērti un droši veiktu sev vajadzīgās finanšu darbības — apmaksātu rēķinus, veiktu uzkrājumus, iepirktos utt. Tagad esam paplašinājuši to funkcijas ar norēķinu un ziedojumu iespējām.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv