«Swedbank» miljonajam klientam uzdāvina 1000 latu

Apollo
0 komentāru

Sveicot savu miljono klientu, «Swedbank» ceturtdien viņam dāvināja pirmos 1000 latus krājkontā, portālu «Apollo» informēja bankā.

«Swedbank» miljonajam klientam uzdāvina 1000 latu

Foto: «Swedbank»

«Swedbank» miljonais klients Valentīns Turanskis kontu atvēra «Swedbank» Dubultu filiālē Jūrmalā. Viņš neslēpa savu pārsteigumu, sakot: «Būt par miljono klientu — tā ir viena patīkama lieta! Izvēloties banku, man bija svarīgs pakalpojumu klāsts, drošība un laba apkalpošana, tāpēc izvēlējos tieši «Swedbank», un esmu par to ļoti priecīgs!» 

Šis klients automātiski kļuva arī par bankas Zelta apkalpošanas programmas dalībnieku, saņemot statusam atbilstošas priekšrocības un augstu servisa kvalitāti.

Papildus tam viņam gada garumā būs iespēja baudīt dažādus spilgtus kultūras, mākslas un sporta pasākumus, kā arī stiprināt savu veselību un baudīt kultūru sadarbībā ar Latvijas Nacionālo operu, Latvijas Basketbola savienību, Latvijas Olimpisko komiteju un «ziedot.lv».

«Vēlos pateikt paldies visiem «Swedbank» klientiem, jo bez katra no jums mums šodien nebūtu iespēja sveikt miljono klientu,» sacīja «Swedbank» valdes priekšsēdētājs Māris Mačinskis. Viņš uzsvēra, ka, mainoties laikiem, bankas vērtības palikušas tās pašas — galvenais veiksmes faktors ir servisa līderība un attiecības ar klientiem.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv