Taizemē sākas skaistumkonkurss «Mis Universe» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdien Taizemē sācies skaistumkonkurss «Mis Universe» («Mis Visums»), kurā par kāroto titulu cīnīsies 82 skaistules no visas pasaules.

Taizemes valdība uzskata, ka konkurss ir lieliska iespēja reklamēt rīkotājvalsti kā pievilcīgu tūristu apmeklējuma vietu 800 miljoniem skatītāju visā pasaulē.

Kā ziņots, Latviju skaistumkonkursā pārstāvēs 20 gadus vecā rīdziniece Ieva Kokarēviča.

Otrdien 17 konkursa dalībnieces pie valdības nama piedalījās fotosesijā ar Taizemes premjerministru Taksinu Šrinavatru.

Tūrisma un sporta ministrs Somsaks Tepsutins izteicies, ka skaistumkonkursa rīkošana Taizemei ir ļoti izdevīga, jo valsts par pasākuma rīkošanu iztērēs tikai 265 miljonus batu (3,4 miljonus latu), taču gaidāms, ka konkurss nodrošinās ienākumus aptuveni 3,2 miljardu batu (41,7 miljonu latu) apmērā.

"Šī ir pirmā reize, kad «Mis Universe» kompānija ir atļāvusi dalībniecēm piedalīties publicitātes veidošanas reklāmās bez maksas,» trešdien Somsaku citēja Taizemes ziņu aģentūra. Ministrs piebilda, ka konkursa rīkotāji arī ļoti vēlējās palīdzēt Taizemei atgūties pēc 26. decembrī cunami izraisītās traģēdijas.

19. maijā konkursa dalībnieces dosies uz valsts dienvidu salu Puketu, un Taizemes valdībai būs iespēja parādīt pasaulei, ka karalistes Andamanu reģions jau lielā mērā atkopies pēc pagājušā gada nogalē notikušās dabas katastrofas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv