«Tallink Grupp» jūlijā maršrutā Rīga-Stokholma pārvadāto pasažieru skaits pieaudzis par 1,6%

Apollo
0 komentāru

«Tallink Grupp» jūlijā maršrutā Rīga-Stokholma pārvadāto pasažieru skaits pieaudzis par 1,6%

Foto: Ieva Čīka/LETA

Igaunijas kuģniecības kompānija «Tallink Grupp» šā gada jūlijā maršrutā Rīga-Stokholma pārvadāja 76 876 pasažierus, kas ir par 1,6% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā pērn, liecina kompānijas jaunākie statistikas rādītāji.

Būtiski par 41% pieaugušas šajā maršrutā pārvadāto kravu mašīnu apjoms un sasniedza 1 255 vienības.

Pasažieru personisko auto skaits maršrutā Rīga-Stokholmā jūlijā savukārt samazinājies par 3,8% un kopumā pārvadāti 9 863 pasažieru auto.

Jau ziņots, ka kompānija «Tallink Grupp» šā gada jūlijā kopumā pārvadāja 1 092 823 pasažierus, kas ir par gandrīz 4% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

Pasažieru skaits Igaunijas-Somijas maršrutā šajā periodā pieauga par 9,6% - līdz 474 853, Latvijas-Zviedrijas maršrutā - par 1,6%, bet Igaunijas Zviedrijas maršrutā - par 1,1%.

Tajā pat laikā pasažieru skaits Somijas-Vācijas maršrutā samazinājies par 15,3%, bet Somijas-Zviedrijas maršrutā - par 0,5%.

Savukārt «Tallink» pārvadāto vieglo automašīnu skaits iepriekšējā mēnesī pieaudzis par 11%, bet kravas automašīnu skaits - par vairāk nekā 13%.

Kā ziņots, «Tallink Grupp» veic regulāru satiksmi septiņos dažādos maršrutos starp Igauniju, Zviedriju, Latviju, Somiju un Vāciju.

Prāmji kursē ar «Tallink» un «Silja Line» zīmoliem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv