Tamanei un Kubliņai uzvara Čehijas čempionāta spēlē

Čehijas sieviešu basketbola čempionāta spēlē piektdien kārtējo pārliecinošo uzvaru izcīnīja Latvijas spēlētāju Zanes Tamanes un Ievas Kubliņas pārstāvētā pagājušās sezonas valsts čempionvienība Prāgas ZVVZ USK, kas izbraukumā ar rezultātu 96:39 sagrāva Hradeckrāloves klubu «Sokol».

Abas Latvijas basketbolistes aizvadīja rezultatīvu maču.

Tamane laukumā pavadīja tieši 20 minūtes, kuru laikā guva 19 punktus un izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas. Tāpat Tamane bloķēja divus metienus un izpildīja vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Kubliņa spēlēja 16 minūtes un 40 sekundes, gūstot 14 punktus un izcīnot septiņas atlēkušās bumbas. Latviete bloķēja arī vienu metienu un izpildīja divas rezultatīvas piespēles.

Šī ZVVZ USK basketbolistēm bija 14.uzvara 16 aizvadītajās spēlēs un čempionāta kopvērtējumā Prāgas komanda saglabāja otro vietu. Pirmajā vietā šobrīd atrodas Brno klubs «Frisco Sika», kas 15 mačos vēl nav zaudējis.