Tambijevam trīs punkti jau trešajā MHL spēlē pēc kārtas

7 komentāri

Ar trim rezultativitātes punktiem jau trešajā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē pēc kārtas otrdien izcēlās Sanktpēterburgas «Dinamo» komandu pārstāvošais Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, tomēr viņa pārstāvētā vienība ar 3:4 (0:0, 2:1, 1:2, 0:1) izbraukumā piekāpās Čerepovecas «Almaz».

Kirils Tambijevs

Ja iepriekšējos divos mačos jaunais Latvijas uzbrucējs bija guvis pa vieniem vārtiem un izdarījis pa divām rezultatīvām piespēlēm, šoreiz viņš bija vēl rezultatīvāks - guva divus vārtus un tika pie vienas rezultatīvas piespēles.

Sākotnēji Tambijevs 27. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, 29. minūtē viņš Aleksandram Djaduško ar rezultatīvu piespēli jau palīdzēja «Spartak» hokejistiem pārņemt vadību, bet 58. minūtē pēc Latvijas uzbrucēja vārtu guvuma viesi panāca izlīdzinājumu 3:3 un ieveda cīņu pagarinājumā.

Kā ziņots, abu komandu iepriekšējā mačā pirmdien «Dinamo» tika pie uzvaras ar rezultātu 4:2.

Tambijevs Sanktpēterburgas komandā debitējis ļoti veiksmīgi, pirmajos astoņos mačos izceļoties ar pieciem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Zīmīgi, ka nākamās divas spēles «Almaz» aizvadīs ar Latvijas komandu HK «Rīga», ko uzņems ceturtdien un piektdien.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Rīga» ar 44 punktiem 20 spēlēs ieņem piekto vietu, «Almaz» ar 33 punktiem 24 cīņās pakāpās uz 11. pozīciju, bet «Dinamo» ar 22 spēlēs iekrātiem 25 punktiem saglabāja 16. vietu.