Tautā mīlētais mūziķis Rolands Ūdris svin 42. dzimšanas dienu Attēlu galerija

Apollo
70 komentāri

Ceturtdien, 18. maijā, savu 42. dzimšanas dienu svin latviešu dziedātājs, grupas «The Hobos» līderis Rolands Balodis-Ūdris jeb tautā mīļi dēvēts par Ūdrīti.

Ūdris atpazīstamību ieguva, pateicoties grupai «The Hobos», - tās 1999. gadā izdotais debijas albums «Numbvision» ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu balvu kā labākais popa un roka albums. Šīs grupas ēra noslēdzās 2004. gadā, izdodot pēdējo albumu «Radio Jah Jah».

2005. kopā ar «The Hobos» ģitāristu Egonu Kronbergu viņš izveidoja apvienību «U.K».

2009. gadā iepazinās ar pašreizējo sievu Ilonu un izveidoja muzikālu projektu «Ūdris & Balode». Pāris ceļoja apkārt pasaulei, muzicēja un vēlāk savu piedzīvojumu aprakstus arī publicēja.

Rolands un Ilona gredzenus mija 2015. gada 20. augustā, abi pieņemot viens otra uzvārdu. Viņiem ir dēliņš Bārts, kurš ir vien pusotru gadu vecs. Rolandam no iepriekšējām attiecībām ir divas meitas – 18 gadus vecā Madlēna un 13 gadu vecā Una.

Jau ziņots, ka Rolandu pagājušā gada sākumā notrieca automašīna. Pēc nelaimīgā notikuma viņš kļuva par pirmās grupas invalīdu.

Četrus mēnešus pavadīja rehabilitācijas centrā, uzveicis depresiju, bet joprojām pārvietojas ratiņkrēslā un tikai ar sievas Ilonas palīdzību cīnās par katru kustību un pašsaprotamu lietu apgūšanu.

Rolandam ar katru dienu kļūst aizvien labāk - Lieldienās mūziķis pat sacerēja savai Ilonai veltītu dzejoli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv