Tautas partija neesot iecirtusies uz nevienu ministriju

Apollo
0 komentāru

Veidojot jauno valdību, Tautas partija nav iecirtusies uz nevienu ministriju, norāda Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš.

Mareks Segliņš

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Radio Segliņš pirmdienas rītā sacīja: «Veidojot jaunu valdību, ir jādebatē par pilnu laukumu, un neviena partija nav piesaistīta nevienai ministrijai, ir jābūt gataviem par kādu ministriju vairs nenest atbildību.»

Arī viņš pats uzsvēra, ka viņam kā partijas vadītājam nevajadzētu skatīties uz kādu ministriju, kas būtu piemērota tikai un vienīgi viņam. «Tikpat labi es varu strādāt Saeimā kā deputāts,» sacīja Segliņš.

Savukārt pati Tautas partija jaunajā valdībā virzīs jaunas sejas, taču viss būšot atkarīgs no tā, uz kādām nozarēm partija pretendēs. Segliņš tieši neatbildēja, vai jaunajā valdībā darbosies arī Atis Slakteris un Vinets Veldre.

Runājot par valdības partejisko sastāvu, Segliņš uzsvēra, ka ir vajadzīgas pārmaiņas koalīcijas sastāvā un viņš gribētu redzēt citu koalīciju. Pašlaik koalīcijas kodolu veido Tautas partija, «Jaunais laiks» un Zaļo un zemnieku savienība. Ja piekritīs LPP/LC, tad koalīcijai būs jau vairāk nekā 60 balsis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv