Tautu «Positivus» festivālam iekustinās Latvijas Radio 1 Attēlu galerija

Apollo
7 komentāri

No 26.maija līdz pat «Positivus festivāla» norisei jūlija vidū Latvijas Radio 1 katru svētdienu plkst. 12:15 skanēs raidījums «Positivus ritmi mūzikā». To sadarbībā ar «Positivus Music» un «TELE 2» īpaši Latvijas Radio 1 ēteram veidos dīdžejs Toms Grēviņš.

Tautu «Positivus» festivālam iekustinās Latvijas Radio 1 2 attēli Atvērt

Foto: Evija Trifanova/LETA

Astoņos raidījumos klausītājus iepazīstināsim gan ar Baltijas lielākā mūzikas festivāla vēsturi, gan stāstīsim par populāriem un arī mazāk zināmiem ārzemju un pašmāju mūziķiem, kuri būs dzirdami šī gada festivālā. Pirmajā raidījumā šajā svētdienā pazīstamais dīdžejs un ētera personība Toms Grēviņš un festivāla organizētājs Ģirts Majors atcerēsies līdzšinējo festivālu leģendārākos muzikālos mirkļus, kā arī runās par veiksmes stāstiem, kas ļāvuši šim pasākumam izaugt līdz Baltijas valstu lielākajam mūzikas festivālam.

Festivālam tuvojoties, raidījuma «Positivus ritmi mūzikā» klausītājiem būs īpaša iespēja iegūt «Meet & Greet» biļešu komplektus un klātienē izbaudīt lielisko mūzikas notikuma atmosfēru, kā arī satikt pasaulslavenus mūziķus, tāpēc aicinām vērīgi sekot līdzi raidījumiem un citiem jaunumiem par festivālu Latvijas Radio 1 ēterā!

Latvijas Radio 1 iespējams klausīties arī internetā «latvijasradio.lv» un programmas jaunumiem sekot līdzi sociālajos tīklos «twitter.com/LatvijasRadio» un «facebook.com/LatvijasRadio».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv