TB/LNNK un «Visu Latvijai» apvienību dibinās 4. jūlijā

Apollo
0 komentāru

Apvienības «Tēvzemei un Brīvībai»./LNNK (TB/LNNK) valde nolēmusi veidot partiju apvienību ar partiju «Visu Latvijai» un organizācijas dibināšanas kongress notiks 4. jūlijā, portālu «Apollo» informēja TB/LNNK pārstāvis Rolands Pētersons.

Roberts Zīle

Foto: Ieva Čīka/LETA

Jaunās organizācijas nosaukums būs Nacionālā apvienība «Visu Latvijai» – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK.

Jauno apvienību vadīs «tēvzemiešu» līderis Roberts Zīle, bet apvienības valdē būs pa diviem pārstāvjiem no katras partijas.

Jaunās apvienības galvenais politiskais mērķis ir «nacionālas, demokrātiskas, tiesiskas un ekonomiski plaukstošas Latvijas valsts droša nākotne Eiropas valstu saimē kā garants latviešu nācijas pastāvēšanai, attīstībai, latvisko vērtību sistēmas un tikumības uzturēšanai un izkopšanai, kā arī okupācijas un kolonizācijas seku likvidēšana».

«Jau pirms vairākiem gadiem es uzsāku diskusiju par nepieciešamību konsolidēties nacionāli noskaņotajām partijām, veidot spēcīgāku un plašāku sabiedrības daļu pārstāvošu politisko spēku. Pēc manām domām, mūsu un partijas «Visu Latvijai» apvienības veidošana ir pirmais reālais solis uz šo mērķi, apliecinot, ka nacionāli domājoši cilvēki no dažādiem politiskajiem spēkiem spēj atrast kopīgu valodu,» klāsta Zīle.

Viņš informē, ka jaunveidotā apvienība pirms vēlēšanām nāks klajā ar pārliecinošu piedāvājumu tiem vēlētājiem, kas nav zaudējuši uzticību latviskas un sociāli taisnīgas valsts ideālam

«Turklāt mūs piedāvājums ietvers šobrīd vēlētājiem, iespējams, būtiskāko mērķi – idejas Latvijas izejai no ekonomiskās krīzes, taisnīgākas nodokļu sistēmas izveidei un uzņēmējdarbības attīstībai,» turpina Zīle.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv