Telekanāls «Fox» izņem «Family Guy» sēriju par maratonu Video

Apollo
12 komentāri

Raidorganizācija «Fox» no sava portāla izņēmusi populārā animācijas seriāla «Family Guy» («Mana trakā ģimenīte») sēriju, jo samontētā interneta videoklipā tā sasaistīta ar nesenajiem teroraktiem Bostonā.

Telekanāls «Fox» izņem «Family Guy» sēriju par maratonu

Telekanāls «Fox» izņem «Family Guy» sēriju par maratonu

Foto: ekrānuzņēmums

Atceltajā sērijā sporta žurnālists Bobs Kostass intervē galveno varoni Pīteru Grifinu par viņa sasniegumiem maratonā, vēsta laikraksts «Los Angeles Times», bet Grifins atceras, kā notriecis vairākus skrējējus ar automašīnu. 

Sērijā esot arī «nesaistīta aina», kurā Grifins sadraudzējas ar teroristiem un plāno uzspridzināt tiltu.

Kāds nezināms cilvēks samontējis abas ainas kopā, radot iespaidu, ka Grifins ar telefona zvanu izraisījis divus sprādzienus, lai uzvarētu slavenajā maratonā.

«Mana trakā ģimenīte» veidotājs Makfārleins nosodījis klipa augšupielādēšanu internetā. «Samontētais klips, kas patlaban klīst apkārt, ir pretīgs. Šis notikums bija noziegums un traģēdija, un domās esmu ar cietušajiem,» viņš tvītoja.

Sērija ar nosaukumu «Turban Cowboy» tika izrādīta pagājušajā mēnesī, taču tagad tā izņemta no portāliem «Fox.com» un «Hulu.com». Sēriju nav plānots vēl kādreiz izrādīt telekanālā «Fox», norādīja kompānijas pārstāve.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv