Tesla elektriskais kravas auto iegūst aprises

Apollo
6 komentāri

Amerikāņu autobūves kompānija Tesla Motors šobrīd ražo trīs modeļu saimes - Model S, Model X un Model 3. Piedāvājumu gan ir paredzēts paplašināt arī ar komerctransporta līdzekļiem.

Tesla elektriskais kravas auto iegūst aprises

Publicitātes foto

Viens no tiem būs vilcējs. Par to liecina uz 16.novembrī Tesla Motors organizētu pasākumu sagatavotais ielūgums.

Kā raksta TechChrunch, pasākums notiks Tesla dizaina centrā Hotornā, Kalifornijas štatā, un tur beidzot publiski pirmo reizi tiks parādīta elektriskā fūre, kas pagaidām slēpjas ēnā.

Vienīgais dizaina elements, kas novērtējams, spītējot tumsas aizsegam, ir priekšējie lukturi. Arī kabīnes formu var puslīdz novērtēt un visai droši apgalvot, ka tā veidota, galveno uzmanību atvēlot optimālām aerodinamiskajām īpašībām.

Nekādas tehniska rakstura informācijas par šo smago auto nav. Publiskajā telpā vien rotē ziņas, ka gaitas rezerve šādam transportlīdzeklim būs no 200 - 300 jūdzēm jeb 320 - 480 km.  

Kravnesība būs galvenais faktors pēc kā tiks vērtēta fūres efektivitāte, tādēļ arī bateriju blokam būs jābūt pamatīgam. Augsta veiktspēja piedevām saskanēs ar Tesla dibinātāja Elona Maska izteikumiem, ka kravas auto vadāmība būs kā sporta mašīnai.

Par to, ka Tesla Motors izlaidīs elektrisku smago auto, Masks runāja jau šā gada pavasarī. Sākotnēji bija plānots, ka vilcēja prezentācija notiks jau 26.oktobrī, taču aizķeršanās ar Model 3 ražošanas sākumu prezentāciju lika pārcelt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv