Tēvs sūdzēs tiesā Spānijā «pazudušās» meitenes māti

Apollo
0 komentāru

Uzņēmējs Ģirts Lapiņš par bērna nolaupīšanu nolēmis sūdzēt tiesā savas meitas māti, kas jūlija beigās devās uz Spāniju atpūsties un pazuda, sestdien vēstī laikraksts «Neatkarīgā».

āmurs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā vēlāk izrādījās, sieviete nemaz nevēlas, lai viņu atrastu, un ir sazinājusies ar Latvijas pārstāvniecību kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm, lūdzot neizpaust viņas un bērna atrašanās vietu.

Pirmdien Lapiņš plāno iesniegt tiesā prasību pret savas meitas Patrīcijas Lapiņas māti Santu Dauburi par bērna nolaupīšanu. Tāpat viņš lūgs izskatīt iespēju atņemt mātei bērna aprūpes tiesības. Plašāku informāciju par to, kādēļ Dauburei ir jāatņem meitas aprūpes tiesības, uzņēmējs sniegs tikai tad, kad būs prasību iesniedzis tiesā.

Lapiņš pēdējo reizi ar Dauburi un savu meitu kontaktējās 22. jūlijā. Kopš tā laika viņš nav saticies vai sazinājies ne ar savu meitu, ne ar viņas māti. Latvijas Republikas Ārlietu ministrija (ĀM) 6. augusta vakarā izplatīja paziņojumu, kas sieviete ar bērnu ir atrasta, tomēr līdz pat šim brīdim Lapiņš nav saņēmis apstiprinājumu, ka viņa meita patiešām ir sveika un vesela.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv