«Tēvzemieši» un «Visu Latvijai!» nodibina Nacionālo apvienību

Apollo
0 komentāru

Svētdien vienbalsīgi, visiem klātesošajiem balsojot par, tika izveidota nacionāli konservatīva apvienība «Visu Latvijai»/«Tēvzemei un Brīvībai» /LNNK».

«Tēvzemieši» un «Visu Latvijai!» nodibina Nacionālo apvienību

Foto: Lita Krone/LETA

Par apvienības veidošanu balsoja visi 300 klātesošie delegāti.

Apvienība īstenos nacionāli konservatīvu politiku, un tās mērķis būs latviskas, demokrātiskas, tiesiskas un ekonomiski plaukstošas Latvijas valsts izveide, droša nākotne, latviešu valodas pozīciju nostiprināšana, latvisko vērtību uzturēšana un izkopšana, kā arī okupācijas seku likvidēšana.

«Visu Latvijai» valdes līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars kongresā sacīja, ka šodien beidzot ir iespēja izveidot nacionālo spēku apvienību, kas balstīta uz kopīgu mērķi un kopīgu ideoloģiju.

«Šodien Latvijas politikā ideoloģija ir tikai diviem spēkiem - «Saskaņas centram», kuri aizstāv Krievijas intereses un «Visu Latvijai»/TB/LNNK, kas ir par pozitīvu nacionālismu,» sacīja Dzintars.

Viņš arī uzsvēra, ka apvienība centīsies panākt latviešu valodas pozīciju nostiprināšanos, lai bez latviešu valodas prasmes nevarētu neviens Latvijas iedzīvotājs nevarētu iztikt.

TB/LNNK pārstāvis Gaidis Bērziņš uzsvēra, ka apvienības veidošanas mērķis ilgtermiņā ir apvienot visus nacionāli domājošos, kuri vēlas strādāt Latvijas labā.

Savukārt TB/LNNK priekšsēdētājs Roberts Zīle kongresa delegātiem ļāva noprast, ka partiju apvienība «Vienotība», kurā ietilpst partija «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «Sabiedrība citai politikai», pieņēmusi lēmumu nesadarboties ar TB/LNNK, kā arī pieļauj iespēju nākotnē sadarboties ar «Saskaņas centru».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv