«The Briefing» un Detlefs velta dziesmu Kobeinam

Apollo
0 komentāru

Grupa «The Briefing», sadarbojoties ar dziedātāju Detlef, prezentē jaunu radio singlu «Come As You Are», kas tapis par godu Kurta Kobeina dzimšanas dienai 20. februārī.

«The Briefing» un Detlefs velta dziesmu Kobeinam

Foto: Juris Pīlēns

«Ideja ierakstīt «Come As You Are» kaverversiju radās, jo mums patika, kā esam aranžējuši dziesmu. «Come As You Are» — tas ir jautrs synthpop, miksēts ar alternatīvo roku un nedaudz džezīgu piesitienu. «Nirvana» ir mūsu tīņu gadu mūzika, tāpat arī Detlefam. Atceroties viņa pirmo grupu «Eiforija», kas spēlēja post-grunge manierē, man neradās divu domu, ka Detlefs ir īstais, ko pieaicināt, ja jādzied kāds Kurta Kobeina gabals,» stāsta «The Briefing» līderis Raimonds Dobelis.

Detlefs piebilst: «Mani «bītli» noteikti bija arī grupa «Nirvana». Kobeins iemācīja darīt visādas muļķības, arī ar balsi. Lieki piebilst, ka ir tikai prieks un gods izpildīt viena no bērnības elka dziesmām.»

Dziesma tapusi sadarbībā ar ierakstu kompānijām «Antena» un «MicRec». Ieraksts veikts Liepājā «FM Sound Studio» ieraksta inženiera Egila Meža vadībā, dziesmas mikss veikts Rīgā, studijā «Mute» Gata Zaķa vadībā.

Singla prezentācija notiks 6. martā Liepājā, klubā «Fontaine Palace». Klausītājus priecēs grupa «The Briefing» un Detlefs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv