«The CITY — pilsētvides kultūras festivāls» aicina pieteikties visus interesentus

Apollo
0 komentāru

Pirmo reizi Latvijā notiks «The CITY — pilsētvides kultūras festivāls», kura ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus.

«The CITY — pilsētvides kultūras festivāls» aicina pieteikties visus interesentus

Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvidi pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā. Tā pamatā ir konkurss, kas norisināsies sešās kategorijās: MC, Beatbox, Breakdance, Hip Hop dance, pilsētvides foto un video. Festivāla laikā tā dalībniekiem ir iespēja attīstīt un parādīt savus talantus plašākai sabiedrībai, tā parādot kultūru daudzveidību un veicinot jauniešu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu.

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem no 9. februāra līdz 2. martam jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātā, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi. Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā http://www.thecity.lv. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā, un rezultāti tiks paziņoti 14. martā festivāla noslēguma pasākumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv