«The White Stripes» uzstāsies bez iesildītājiem

Apollo
0 komentāru

Grupas «The White Stripes» koncerts, kas šovakar notiks «Sapņu fabrikā», noritēs bez iesildošo grupu līdzdalības. Šādu lēmumu esot pieņēmuši mūziķi paši.

Kā ziņots, «The White Stripes» koncertēs jaunā albuma «Get Behind Me, Satan» koncertturnejas laikā Rīgā, «Sapņu fabrikā».

«Get Behind Me, Satan» ir piektais grupas albums. «The White Stripes» pirmais albums bija «White Stripes», tam sekoja «De Stijl», «White Blood Cells» un «Elephant». Pasaules slavu grupa ieguva ar pēdējiem diviem albumiem.

Albumam veltītās koncertturnejas laikā «The White Stripes» apceļo līdz šim neiepazītas vietas pasaules kartē. Grupa īpaši rūpīgi izvēlas vietas, kur turnejas laikā koncertēt, taču «The White Stripes» piedalīsies arī lielākajos mūzikas festivālos, piemēram, Glastonberijas festivālā.

«The White Stripes» darbība aizsākās 1997. gadā, kad brālis un māsa — Džeks un Mega Vaiti — nolēma spēlēt vienkāršu rokenrola mūziku. Grupas «firmas zīme» ir emocijām piesātināta lirika, ko nevar atrast modernajā panku un «garāžroka» mūzikā, kā arī tiekšanās pēc vienkāršības, amerikāņu folkmūzikas mīlestība un «smalka» attieksme pret tēlu un publikas ieintriģēšana.

«No Detroitas klubiem līdz pasaules lielāko festivālu un stadionu skatuvēm — tāds ir «The White Stripes» ceļš pēdējo gadu laikā, kas apliecina, ka pasaule ir izslāpusi pēc kaut kā ekstravaganta, noslēpumaina un oriģināla ikdienā lietojamo popmūzikas «ātro uzkodu» vietā,» uzsver koncerta rīkotāji.

«The White Stripes» uzstāsies bez iesildītājiem

Foto: Reklāmas foto

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv