Tiek organizēts Missy Elliott fanu reiss. Balso par vadītājiem Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

12. jūlijā slavenās hip-hop mākslinieces Misijas Eliotas koncertu Varšavā apmeklēs fanu reiss no Latvijas. Sākusies biļešu tirdzniecība. Piedalies balsošanā par vadītājiem – pašmāju māksliniekiem.

Fanu reisa prezentācijā pie Biznesa augstskolas «Turība» organizators aģentūra «magicFIB» iepazīstināja ar piedāvājumu apmeklēt talantīgās multimākslinieces – hip-hop izpildītājas, producentes, aktrises, šovu vadītājas Misijas Eliotas (Missy Elliott) koncertu Polijas galvaspilsētā Varšavā, kas ir šobrīd Latvijai tuvākā šīs mākslinieces koncerta vieta.

Fanu reisu vadīs kādi no šiem atraktīvajiem māksliniekiem – populārais māsu duets «Dvīnes», TV raidījuma «SeMS» vadītāja Ketija Dombrovska, «European Hit Radio» dīdžejs Mārtiņš Kreilis vai sporta kluba «Atlētika» deju pasniedzējas, hip-hop deju meistares Simona Borovika un Santa Smildziņa. Balsošanā «draugiem.lv/fanureiss» (kur arī var uzzināt vairāk par vadītājiem) no 14. līdz 20. jūnijam tiks noteikti divi vadītāji (vai pāri), kas vadīs Misijas Eliotas fanu reisu, brauciena laikā sniedzot priekšnesumus, pastāstot daudz interesantu faktu par mākslinieci, iesaistot konkursos un rūpējoties par lielisku noskaņojumu. Fanu reisa dalībniekiem ceļā «Tuborg» alus un gardās «Get&Go» maizītes no «Lango».

Informācija par fanu reisu, vadītājiem, programma – «fanureiss.lv», «fans@fanureiss.lv». Biļetes – «Biļešu Servisa» tirdzniecības vietās («Statoil», «ReklaMarket», pasta nodaļas, kultūras iestādes) un «bilesuserviss.lv». Cena: fanu reiss – 38 Ls, komplekts (fanu reiss kopā ar stāvvietas biļeti koncertā) – 70 Ls. Biznesa augstskolas «Turība» studentiem un absolventiem – 10% atlaide fanu reisam vai 5% atlaide komplektam, uzrādot apliecību tirdzniecības vietā un fanu reisā. Biļetes tirdzniecībā līdz 8. jūlijam, vietu skaits ierobežots.

«European Hit Radio» klausītājiem 3 nedēļu laikā, sākot ar 14. jūniju, ir iespēja piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz koncertu fanu reisā bez maksas. Par fanu reisu informē «draugiem.lv», «Novonews.lv», «Receptes.lv», fanu reisu uzziņu tālrunis - «1188.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv