Tiesa apcietina «Latvenergo» šefu Papildināts Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Uzņēmuma «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs Kārlis Miķelsons no Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas zāles tika izvests saslēgts rokudzelžos. Tiesa kā drošības līdzekli viņam piemēroja apcietinājumu.

Fotogalerija: Miķelsonu arī no tiesas nama aizved rokudzelžos.

Jau ziņots, ka saistībā ar AS «Latvenergo» amatpersonu iespējamajām pretlikumīgajām darbībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizvakar kopumā aizturēja septiņus cilvēkus - piecus uzņēmuma darbiniekus un divas privātpersonas.

Trešdien tiesa apcietinājumu piemēroja viceprezidentam Aigaram Meļko. Bet šodien tiesa vēl lems par drošības līdzekli vēl vienam aizdomās turētajam.

Foto: KNAB konvojē Miķelsonu uz tiesu

Apcietinājums viņam piemērots kā drošības līdzeklis kriminālprocesā, kas ierosināts par «Latvenergo» amatpersonu iespējamām pretlikumīgām darbībām laika posmā no 2006. līdz 2010.gadam - dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kukuļņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu jeb naudas atmazgāšanu.

Kā pēc Miķelsona apcietināšanas žurnālistiem sacīja viņa advokāts Egons Rusanovs, viņš tiesas lēmumu par apcietinājuma piemērošanu pārsūdzēs, tiklīdz būs iepazinies ar tā motivāciju, kas būs pieejama rīt, 18.jūnijā.

Miķelsons ir atzīts par aizdomās turēto dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā un naudas atmazgāšanā - pēc krimināllikuma 318.panta 2.daļas un 195.panta 3.daļas. Viņa advokāts Rusanovs nezina, par kādām naudas summām šajā gadījumā varētu būt runa.

Dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, par ko Miķelsonu tur aizdomās, esot saistīta ar diviem iepriekš jau publiski izskanējušiem Šveices un Turcijas uzņēmumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv