Tiesa beidzot apcietina vienu no slavenākajām kabatzaglēm Latvijā

Apollo
0 komentāru

Tiesa beidzot piemērojusi apcietinājumu pirms dažām dienām aizturētajai 32 gadu vecajai romu tautības sievietei, kura tiek uzskatīta par vienu no slavenākajām kabatzaglēm Latvijā.

Tiesa beidzot apcietina vienu no slavenākajām kabatzaglēm Latvijā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava, kopš šā gada marta vien šī sieviete jau aizturēta četras reizes, taču nevienā no šiem gadījumiem tiesa nebija viņai piemērojusi drošības līdzekli — apcietinājumu. Jau iepriekš šai sievietei bijušas aptuveni desmit sodāmības par analogiem likumpārkāpumiem.

Pēdējo reizi tiesa viņai atteicās piemērot apcietinājumu šā gada maijā, jo sievietei pirms dažiem mēnešiem bija iestājusies grūtniecība. Patlaban aizturētā vēl ir gaidībās, viņai jādzemdē aptuveni pēc mēneša, taču tiesa šajā reizē tomēr izlēma sievieti apcietināt.

32 gadu vecā sieviete tiek uzskatīta par teju labāko sava aroda — kabatzādzību — pratēju mūsu valstī, liecina ziņu aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Šoreiz viņu aizturēja Vecrīgā, kad sieviete ar vēl trim savām radiniecēm apzaga kādu ārzemnieku, kuram izvilka maku ar 1160 eiro (815 latu) un dokumentiem. Zagli aizturēja nozieguma izdarīšanas brīdī. Iespējams, tieši zādzības pietiekami lielais apmērs bija par iemeslu, ka tiesa viņu tomēr apcietināja.

Aizturētā, tāpat kā viņas radinieces, dzīvo Jelgavā, bet uz Rīgu viņas dodas peļņā — apzagt līdzcilvēkus. Ārzemnieks tika apzagts netālu no Doma laukuma.

Šā gada maijā sieviete kopā ar vēl vienu savu tautieti tika aizturēta 13. janvāra ielas tunelī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv