Tiesā vīrieti, kurš mīļāko aplējis ar sērskābi. Brīdinām, nepatīkami Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Briseles tiesa sākusi skatīt krimināllietu, kurā kāds beļģis apsūdzēts par savas bijušās mīļākās apliešanu ar sērskābi.

Patrīcija Lefransa (48) tiesā iesūdzējusi savu bijušo mīļāko Ričardu Remesu (57). Ričards ar savu ģimeni pārcēleis uz jaunu dzīves vietu, kur dzīvojusi Patrīcija, abi iepazinušies un sākuši attiecības.  Viņu attiecības ilgušas divus gadus, kad Patrīcija paziņojusi, ka vēlas tās pārtraukt.

2009. gada 1. decembrī Ričards Patrīciju gaidījis pie lifta un aplējis viņas galvu un plecus ar sērskābi. Sievieti izglābuši kaimiņi, kuri dzirdējuši Patrīcijas kliedzienus un izsaukuši ātro palīdzību. Slimnīcā Patrīcija 3 mēnešus bijusi komā. Šajos gados viņai izdarītas 86 operācijas, bet vēl neskaitāmas operācijas jāveic. Bez ādas un muskuļu apdegumiem viņa neredz ar vienu aci un zaudējusi vienu pirkstu.

Patrīcija tiesā teikusi, ka Ričards nav gribējis viņu ievainot, pazemot un nodarīt sāpes, viņš gribējis viņu nogalināt, tāpēc ir tiesājams kā slepkava. Ričarda sieva uzskata, ka Patrīcija ir briesmonis, kura grib nodarīt pāri viņas vīram. Patrīcija apgalvo, ka Ričards bijis attiecību sākuma iniciators, bet Patrīcija nolēmusi tās pārtraukt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv