Tik vienkārši! Seksa terapeites ieteikums visiem pāriem

Apollo
45 komentāri

Ne tikai internetā, bet arī grāmatās un žurnālos redzami simtiem ieteikumu, ko darīt, lai partneru starpā nepazustu dzirkstele, kā arī neiestātos rutīna. Tomēr seksa terapeitei Kristalai Vudbridžai ir tikai viens ieteikums, ko vajadzētu ievērot visiem pāriem.

Tik vienkārši! Seksa terapeites ieteikums visiem pāriem

Foto: Panthermedia/Scanpix

Seksa terapeite Kristala Vudbridža ārvalstu izdevumam «The Independent» atklāj vienu ieteikumu, ko vajadzētu ievērot visiem pāriem: izbrīvēt laiku seksam.

Vudbridža šādu ieteikumu pauž tāpēc, ka apmēram 60-70% no visiem pāriem, kas apmeklē viņas konsultācijas, sūdzas, par to, ka viņiem nepietiek laika tuvībai un seksam. Pāri galvenokārt stāsta, ka viņiem nav laika, jo ir daudz jāstrādā vai jārūpējas par ģimeni, taču Vudbridža uzskata, ka tās ir tikai atrunas.

Terapeite norāda, ka šāda problēma rodas tāpēc, ka pāri pirmajā vietā liek visu citu, izņemot savas attiecības. Seksa terapeite norāda, ka ir būtiski uzlabot ne tikai savstarpējās attiecības, bet arī seksa dzīvi.

«Ja tev atliek laiks visām citām lietām, nav iemesla, kāpēc šāds pats princips netiek piemērots tavai seksa dzīvei,» viņa uzskata. «Jums jāatliek citas lietas, lai to uzlabotu. Es zinu, ka tas izklausās pašsaprotami, tomēr daudziem pāriem tā nešķiet.»

Šīm ieteikumam piekrīt arī seksa terapeita Denīze Noulza. Viņa uzskata, ka daudzi pāri joprojām uzskata, ka seksam jānotiek spontāni, taču tā nebūt nenotiek brīžos, kad abiem partneriem ir aizņemta ikdiena.

«Tu plāno vizītes pie ārsta, tikšanās darbā un tikšanās ar draugiem, kāpēc gan neplānot laiku arī ar partneri?» viņa norāda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv