Tiks noskaidroti ša gada «Mis un Mr Foto Latvija» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šogad konkurss «Mis un Mr. Latvija» notiks trīs dažādās vidēs, trīs dažādām mērķauditorijām, trīs dažādos datumos, ar trīs dažādām žūrijām.

Jauniešiem būs iespēja kopā ar saviem draugiem sagaidīt visu mīlētāju dienu klubā «Godvil» 13. februāra naktī, kur tiks paziņots tituls «Mis un Mr Foto Latvija». Titulu «Vice Mis un Mr. Latvija» varēs uzzināt 18. martā «Hotel Jūrmala SPA» telpās. Šī gada «Mis un Mr. Latvija» pāra kronēšanu būs iespējams vērot klātienē jebkuram interesentam 9. aprīlī Ķīpsalas hallē, kur notiks izstāde «Fiesta Expo».

Šogad par titulu «Mis un Mr Latvija» cīnās dalībnieki: Baiba Frēliha, Jekaterina Jerofejeva, Evija Umbraško, Ludmila Voroncova, Renāte Gavecka, Annija Alvatere, Romāns Voitaņecs, Ingemārs Ivanovs, Eduards Stucers, Artūrs Daņiļevičs, Aigars Ondzulis, Jānis Verners.

Aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele, kura Latvijā pārstāv neskaitāmus starptautiskos konkursus stāsta, ka savas valsts pārstāvēšana šādos konkursos nav tikai viena vakara pasākums. Sagatavošanās konkursam ir vesels process, kurā notiek dalībnieka fiziska un intelektuāla attīstība. «Mis Latvija» veic nopietnu laika, darba un finanšu ieguldījumu savos pārstāvjos, kas nes Latvijas vārdu pasaulē.

Piemēram, varam nosaukt vairākus veiksmīgus aģentūras pārstāvjus (attēlus apskatiet fotogalerijā):

2008. gada 6. jūnijā Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, Latvijas uzņēmēja Marika Ģederte (34), 5 gadīgā dēla māmiņa, finālā, kas notika Grand Hotel Sofia 70 dalībnieču konkurencē, izturot divas kārtas, vinnēja galveno titulu - «Mrs. Universe 2008».

Nākamā gadā konkursā «Mrs Univerese 2009» Latviju pārstāvēja Evija Indriksone - Nikonorova.

«Mis Latvija 2002» Zanda Zariņa 2009. gada decembrī uzvarēja Tenerifē (Spānijā) notikušajā precēto sieviešu skaistuma konkursā «Mrs. Infinity», atstājot aiz sevis Venecuēlas un Spānijas dalībnieces.

«Mis Latvia 2008» Ieva Lase, 2009. gada jūlijā, 19 valstu konkurencē ieguva godpilno uzvaru starptautiskajā konkursā «Miss Peace International», kas norisinājās Kiprā. Ieva pārstāvēja Latviju arī konkursa «Miss World 2009» finālā Dienvidāfrikas galvaspilsētā Johannesburgā, Dienvidāfrikā.

Tomēr, Inta Fogele, aicina meitenes uzmanīties. Ne kurš katrs, kas piedāvā gan meitenēm, gan puišiem doties uz ārzemēm it kā piedalīties konkursos, patiesi ir ieinteresēts jauniešu skaistumkonkursu karjeras izaugsmē. Ierašanās svešā zemē, pases nodošana nevienam nezināmam «konkursu rīkotājam» var beigties gaužām bēdīgi un banāli. Jauniešiem vajadzētu lūgt parādīt dokumentus, kuri apstiprina, ka braukšanas piedāvātājs ir tiesīgs sūtīt savas valsts pārstāvi uz kādu konkursu.

Arī «Apollo» ir nācies saskarties ar nepatiesi sniegtu informāciju par izmaiņām aģentūras «Mis Latvija» un tās direktores Intas Fogeles pilnvarām attiecībā uz Latvijas pārstāvēšanu starptautiskā konkursā. «Apollo» atsauc publicēto ziņu ar nepamatotajiem faktiem un atvainojas «Mis Latvija» direktorei Intai Fogelei.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv