Tiks pasniegta Egona Līva piemiņas balva «Krasta Ļaudis» Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Liepājas Pilsētas Kultūras pārvalde, Latvijas Rakstnieku savienība, Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija un Latvijas Jūras akadēmija ir izsludinājusi rakstnieka Egona Līva piemiņas balvu «Krasta Ļaudis» literatūrā un ar literatūru saistītās jomās. Piemiņas balva «Krasta ļaudis» ir radīta ar mērķi veicināt interesi par latviešu literatūras klasiķi Egonu Līvu un viņa literāro mantojumu, devumu jūrniecības popularizēšanā.

Tiks pasniegta Egona Līva piemiņas balva «Krasta Ļaudis» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Piemiņas balvu «Krasta ļaudis» piešķir trijās kategorijās: 1. Par labāko izdoto grāmatu latviešu valodā 2011/2012 ar jūras, patriotisma, Latvijas valstiskumu saistītu tematiku; 2. Par inovatīvu veikumu jūrniecības popularizēšanā Latvijā 2011/2012 ar literatūru saistītās jomās; 3. Par labāko skolu jaunatnes literāro darbu.

Nominācijai izvirzīto grāmatu iesniegšana Latvijas Rakstnieku savienībā Rīgā, Ģertrūdes ielā 31-15 vai adresēt un iesniegt Liepājā, Rožu laukums 5/6 - 84. kab. ( 2 eks.). Realizēto ideju pieteikšana nominācijai līdz 2012. gada 10. augustam.
Papildus informācija un konkursa nolikums.

Rakstnieks Egons Līvs ir viens no tiem rakstniekiem, kura vārds cieši saistīts ar Liepāju. Rakstnieka dzīve ritējusi starp jūras un krasta cilvēkiem un šo cilvēku likteņi ir tapuši aprakstīti grāmatās, iemūžināti kinoscenārijos, apcerēs. Garīgās vērtības, latviskums, jūras un krasta ļaužu atainojums grāmatās un kino joprojām ir neatņemama mūsu kultūras sastāvdaļa.

Rakstnieka Egona Līva piemiņas balva «Krasta Ļaudis» tiks pasniegta jau otro gadu Liepājas pilsētā Dzejas dienu noslēguma laikā. Šogad apbalvošanas svinīgā ceremonija Liepājā  paredzēta 15. septembrī.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv