Tilts «silda» nekustamo īpašumu tirgu Video

Apollo
0 komentāru

Decembrī Itālijā jāsākas Mesīnas auto tilta celtniecībai, kas savienos Sicīlijas salu ar valsts kontinentālo daļu. Valdība šim mērķim jau piešķīrusi 870 miljonus eiro, bet projekta tāmes vērtība ir aptuveni 4,1 miljards eiro.

Tilts «silda» nekustamo īpašumu tirgu

Foto: ekrānuzņēmums

Trūkstošā summa būs jāsagādā privātajiem investoriem. Tiesa, pozīcijas politiķi ir noraizējušies, ka valdības piešķirto naudu var nozagt itāliešu mafija, kuras vara vislielākā ir tieši valsts dienvidos. Infrastruktūras un transporta ministrs Altero Meteoli šajā sakarībā paziņoja: «Man ir apnicis miljoniem reižu dzirdēt, ka dienvidos pastāv organizētā noziedzība. Es ļoti ticu valstij. Mūsu valsts ir stipra un spēs pretoties mafijai… Tādēļ no darbu sākšanas sākuma līdz 2016. gadam tilta celtniecībā būs nodarbināti 40 tūkstoši cilvēku.» Mesīnas tilts iekļauts valdības 17,8 miljardu eiro vērtajā darba vietu radīšanas un ekonomikas stimulēšanas programmā. Programmā iekļauta arī dzelzceļa un auto šoseju tīklu attīstīšana, skolu un cietumu celtniecība, kā arī Venēcijas aizsargdambja celtniecība, kam šis Itālijas kultūras un vēstures piemineklis jāpasargā no plūdiem.

Starp citu gandrīz uzreiz pēc lēmuma par Mesīnas tilta celtniecības darbu sākšanu nekustamo īpašumu kompānija «Overseas Property Professional» publiskoja datus par jaunu mājokļu celtniecību un pieprasījumu Sicīlijas nekustamo īpašumu tirgū. Portāla «sicilypropertyco.com» eksperts Džeremijs Smits paziņoja, ka tilts pār Mesīnas jūras šaurumu būs ļoti izdevīgs investīcijām Sicīlijas nekustamajos īpašumos.

/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. oktobris

Vārda dienas

Urzula, SeverīnsUršule, Uršula, Ursula, Taīda, Taisija, Taisa, Taida, Severjans, Severīna, Severins

Valūtu kursi

21.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv