Timma: Spēli pret Austrijas komandu sākām pārāk mierīgi

1 komentārs

Latvijas basketbola vicečempioni «Ventspils» otrdien Eiropas Izaicinājuma kausa apakšgrupu sacensību spēli pret Austrijas spēcīgāko komandu Vīnes «Zepter» sākuši pārāk mierīgi, uzskata vienības spēlētājs Jānis Timma.

Kā zināms, «Ventspils» izbraukumā spēja salauzt «Zepter» pretestību un uzveikt Austrijas komandu ar 78:71.

«Jebkura spēle izbraukumā ir grūta,» atzina Timma. «Spēli sākām pārāk mierīgi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Otrajā ceturtdaļā sākām spēlēt labāk. Esmu priecīgs, ka spējām atgriezties mačā.»

Jau vēstīts, ka pirmo ceturtdaļu ventspilnieki zaudēja ar 17:25, turklāt pirmajās piecās cīņas minūtēs prata gūt tikai trīs punktus.

«Zinājām, ka «Zepter» ir spēcīga komanda. Atbraucām, lai spēlētu par 100%, šim mačam bijām ļoti labi sagatavojušies. Pieļāvām vairākas kļūdas, taču esam apmierināti ar izcīnīto uzvaru. Katrs panākums Izaicinājuma kausā ir ļoti svarīgs,» pēc cīņas sacīja kurzemnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Tikmēr «Zepter» galvenais treneris Darko Ruso uzskata, ka viņa vadītās komandas zaudējuma iemesls bija slikti aizvadīts otrais ceturksnis, ko Vīnes klubs zaudēja ar 19 punktu starpību (9:28).

«Centāmies atspēlēties, taču mūsu kļūdas to neļāva,» pauda Ruso.

«Šodien spēlējām pret ļoti spēcīgu komandu. Otrajā ceturtdaļā pieļāvām pārāk daudz kļūdu, kas ir iemesls, kāpēc zaudējām maču,» atzina «Zepter» komandas aizsargs Bendikts Daneks.

Pēc trim kārtām «Ventspils» atrodas C apakšgrupas līderpozīcijā, bet «Zepter», Zviedrijas čempionvienībai Sēdertaljes «Sodertalje Basket» un Igaunijas komandai Tartu «Rock» ir pa vienai uzvarai.

Sākotnēji komandas sadalītas astoņās grupās, pa četrām katrā. Pēc divu apļu turnīra katras grupas divas labākās komandas iekļūs «Top 16» turnīrā, kur vienības atkal tiks sadalītas grupās, pa četrām komandām katrā.

Savukārt tad pēc divu apļu turnīra divas labākās vienības no katras grupas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kurā uzvarētājs tiks noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji kvalificēsies finālčetrinieka turnīram.