Tīruma ieņem 17.vietu Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā

Apollo
0 komentāru

Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma sestdien ieņēma 17.vietu Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā, kas risinājās Oberhofas trasē Vācijā.

Maija Tīruma

Foto: Lita Krone/LETA

Tīruma braucienu veica 43,772 sekundēs, ieņemot 15.vietu, bet otrajā braucienā viņa finišēja pēc 43,918 sekundēm, kas bija 19.labākais rezultāts, līdz ar to divu braucienu summā Tīruma nokrita uz 17.vietu.

Sacensībās uzvarēja vāciete Tatjana Hifnere, kura pirmajā braucienā sasniedza jaunu trases rekordu (42,290 sekundes), bet Tīruma no uzvarētājas atpalika 1,754 sekundes.

Otrajā vietā ierindojās Hifneres tautiete Anke Višņevski, kas pirmās vietas īpašniecei zaudēja 0,267 sekundes, bet trešo vietu izcīnīja vēl viena Vācijas kamaniņu braucēja Natālija Geizenbergere, kura Hifnerei zaudēja 0,386 sekundes.

Kā ziņots, divnieku sacensībās sestdien astoto vietu izcīnīja brāļu Andra un Jura Šicu ekipāža.

Jau ziņots, ka piektdien sacensības sākās ar Nāciju kausu, kurā Šici izcīnīja otro vietu divnieku konkurencē, bet sievietēm Tīruma ieņēma trešo pozīciju.

Pasaules kausa posms svētdien noslēgsies ar vīriešu sacensībām un komandu stafeti. Vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēs Mārtiņš Rubenis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv